Старши треньорът Милош Крушчич сподели мнението си за първия полуфинален мач за Купата на България срещу Ботев (Пд), който завърши с нулево равенство:
Милош Крушчич - треньор на ЦСКА-София: Всичко ще се реши във втория мач. Поздравявам футболистите, особено за второто полувреме. Изпуснахме четири стопроцентови положения.
Най-важно е, че сме на правилния път. Организирани сме, държим инициативата в свои ръце.
Първото полувреме никой не искаше да рискува, защото залогът е голям - класиране на финал.
Не успяхме да вкараме гол, но предстои реванш.
Серхио Агуеро подкрепи Хулиан Алварес в желанието му да напусне Атлетико Мадрид
Джазмин Паолини напусна Ийстбърн още на старта след поражение от Татяна Мария
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета