13:15, 06.02.2020
Чете се за: 00:16 мин.
Още
линда зечири финал иран

Третата поставена Линда Зечири се класира за финала на турнира по бадминтон в Шираз, Иран.

Българската националка победи втората в схемата Фабиана Силва от Бразилия с категоричното 21:9, 21:10. Двубоят продължи 25 минути.

За титлата левичарката от София ще спори с водачката в схемата Кристъл Пан от Съединените щати. Зечири е спечелила единствената среща помежду им, която обаче е била през 2016 година на US Open.

Следващата седмица Линда ще се присъедини към отбора на България за европейското първенство в Лиевен, Франция.

Още Още

Гледайте финалите на европейското първенство по спортна гимнастика за жени НА ЖИВО по БНТ 3
13:00, 04.05.2024
Чете се за: 00:50 мин.
Кирил Киров остана осми във финала на 10 метра пистолет на Световната купа по спортна стрелба в Баку
10:11, 04.05.2024
Чете се за: 00:32 мин.
Калояна Налбантова достигна до четвъртфиналите на турнир по бадминтон в Люксембург
22:19, 03.05.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Кристин Кръстева се класира 30-а в многобоя при девойките на европейското първенство по спортна гимнастика
21:50, 03.05.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Спортни новини 03.05.2024 г., 20:25 ч.
20:51, 03.05.2024
Киров влезе във финала на 10 м пистолет на Световната купа по спортна стрелба в Баку
16:58, 03.05.2024
Гледайте Световната купа по модерен петобой в София от 10 до 12 май по БНТ 3
10:00, 03.05.2024 (обновена)
Гергана Павлова премина през квалификациите на единично жени на турнир по бадминтон в Люксембург
23:26, 02.05.2024
Валентина Георгиева се класира с трети резултат за финала на прескок на европейското първенство по спортна гимнастика в Римини
22:16, 02.05.2024
Чете се за: 02:10 мин.
Спортни новини 02.05.2024 г., 20:50 ч.
20:50, 02.05.2024
Весела Лечева ще представи българската кандидатура за eвропейското първенство по стрелба през 2026 г.
12:43, 02.05.2024
Спортни новини 02.05.2024 г., 12:20 ч.
12:20, 02.05.2024
„Левски“ разгроми „ЦСКА 1948“ с 22:0 при децата