Срещата на стадион "Анфийлд" започва в 22:15 часа

ливърпул изправя фулъм рекордния полуфинал купата лигата
08:12, 31.01.2024
Чете се за: 01:25 мин.

Ливърпул приема Челси в дербито на 22-ия кръг на английската Висша лига. Срещата на стадион "Анфийлд" започва в 22:15 часа.

В първия си мач, откакто мениджърът Юрген Клоп обяви, че ще напусне през лятото, мърсисайдци победиха Норич с 5:2 в четвъртия кръг на Купата на Англия в неделя.

Решението на специалиста изненада, но той ще бъде изцяло фокусиран върху остатъка от сезона, като червените все още участват в четири състезания и имат шанс за 4 трофея.

За Челси пък предстои преиграване в турнира ФА Къп, тъй като пропиля безброй положения през първото полувреме срещу Астън Вила и в крайна сметка срещата завърши 0:0.

Иначе "сините" от Лондон записаха сериозен успех с 6:1 над Мидълзбро, който изпрати тима на финал за Карабао Къп, където съперник са именно мърсисайдци.

Атанас Атанасов: Митичен човек раздава българско гражданство на руснаци