Локомотив София надви дубъла на ЦСКА 1948 в неофициалния дебют на Дончич

локомотив софия надви дубъла цска 1948 неофициалния дебют дончич
Снимка: ФК Локомотив София
16:36, 09.09.2023

Отборът на Локомотив София зарадва новия си треньор Данило Дончич с победа в първия му мач - 3:1 срещу втория тим на ЦСКА 1948 в контрола на "Арена Царско село".

Мачът обаче не започна добре за "железничарите", които изоставаха в резултата след половин част игра. Тогава бе отсъдена дузпа за "червените", а Мариян Тонев реализира.

В 33-ата минута Карлос Франса изравни за Локомотив, след като бе оставен непокрит пред вратата.

В 55-ата минута "червено-черните" осъществиха пълен обрат, след като Димитър Митков бе точен от дузпа.

Двадесет минути преди края на срещата Митков вкара второто си попадение в мача, с което оформи и крайното 3:1.

След паузата на Локомотив София му предстои столично дерби срещу Славия.

16 екипа на МВР работят на територията на Царево, доставен е фургон за бедстващо семейство
Стокообменът между България и Гърция достигна 5,9 млрд. евро, съобщи министърът на икономиката