Марсилия се добра до равенство с късен гол

10:16, 21.09.2020
Чете се за: 00:32 мин.
марсилия добра равенство късен гол

Марсилия завърши 1:1 у дома срещу Лил в среща от четвъртия кръг на френското футболно първенство.

Валер Жармен донесе токата за тима от Лазурния бряг с попадение пет минути преди края на редовното време. Той се разписа, след като засече с глава центриране на Морган Сансон от ъглов удар.

Като цяло гостите от Лил диктуваха, случващото се на "Стад Велодром" и могат да съжаляват повече за пропуснатата възможност да си тръгнат с крайния успех.

Отборът от северна Франция откри резултата в началото на второто полувереме чрез Луис Араухо, който се разписа след асистенция на Жонатан Бамба.

Въпреки това домакините от Марсилия се добраха до точкара малко преди края на редовното време.

Тимът на Кристоф Галтие все пак продължава без загуба от началото на сезона и с 8 точки заема петото място в подреждането, но пропусна да се изравни с лидерите Сент Етиен и Рен.

Марсилия заема седма позиция със 7 точки.

Лестър поведе във "Висшата Лига"
След случая със заразен ученик: Изготвиха план за действие във всички училища и детски градини в Русе