Селекционерът на РБ Лайпциг Юлиан Нагелсман стана най-младия треньор, достигнал до полуфиналите на Шампионската лига.
На възраст 33 години и 21 дни Нагелсман и неговият отбор отстраниха Атлетико Мадрид в 1/4 финалите на турнира на богатите с 2:1.
В полуфиналите РБ Лайпциг ще спори с Пари Сен Жермен на 18 август.
Нагелсман оглави германския клуб през лятото на 2019 г.
Под негово ръководство тимът финишира на трето място в германския шампионат, а в Купата на страната стигна до 1/8 финалите.
Контрактът на специалиста с клуба от Лайпциг е до лятото на 2023 г.
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?