Най-малко 26 души бяха убити и близо 50 души бяха ранени, при експлозия на железопътна гара в Пакистан
Очаква се броят на жертвите да нарасне, тъй като на гарата в град Кета е имало стотици хора. Според властите става дума за самоубийствен атентат.
Отговорност за нападението пое Армията за освобождение на Белуджистан, групировка, която се бори за независимост на едноименната пакистанска провинция.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата