Тази сутрин е бил нападнат офиса на Културен център "Иван Михайлов" - Битоля, съобщиха от клуба.
От там публикуваха снимки на счупения прозорец на офиса им.



От културния център са уведомили полицията, както и Българското консулство в града.
От КИЦ "Иван Михайлов" питат: Дали става въпрос за обикновен вандалски акт, или нещо друго?



Това е вторият инцидент, свързан с хора с българско самосъзнание в Република Северна Македония, в рамките на две седмици, след като на 29 януари в центъра на Скопие беше счупено стъклото на автомобила на председателя на Сдружението за българо-македонско приятелство Добри Митрев.
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района