Невяна Владинова с бронз и пето място в Москва

14:40, 17.02.2019
Чете се за: 00:27 мин.
Художествена гимнастика
невяна владинова бронз пето москва

Невяна Владинова спечели бронзов медал на финала на топка и завърши на пето място на обръч на турнира Гран При по художествена гимнастика в руската столица Москва.

В първото си състезание за новия сезон българската грация изигра страхотно композицията си с топка и получи оценка 19.600 точки.

На обръч Владинова имаше няколко неточности и беше оценена с 18.350 точки, което е отреди петата позиция.

На обръч и на топка шампионка очаквано стана рускинята Дина Аверина съответно с 21.800 точки и 21.000 точки.

Втора на обръч е Арина Аверина (Русия) с 21.450 точки, а бронзовото отличие спечели Кахо Минагава (Япония) с 19.400 точки.

Среброто на топка взе рускинята Екатерина Селезньова с 20.350 точки.

Финалите на бухалки и лента с участието на Невяна Владинова са по-късно днес.

Още Художествена гимнастика

Европейското първенство по художествена гимнастика в Будапеща НА ЖИВО по БНТ 3
18:02, 17.05.2024
Чете се за: 01:07 мин.
Около 300 състезателки от 40 държави ще участват на европейското първенство по художествена гимнастика, осигуряващо последните квоти за Париж 2024
21:47, 15.05.2024
Чете се за: 02:35 мин.
Весела Димитрова: Правим всичко възможно момичетата да са в идеална форма за Игрите в Париж
07:51, 15.05.2024
Илиана Раева пред БНТ: Страшно недоволна съм от начина на игра
22:03, 12.05.2024
Чете се за: 00:35 мин.
Елвира Краснобаева и Стилияна Николова спечелиха по два златни медала на финалите на Държавното по художествена гимнастика
16:54, 12.05.2024
Чете се за: 03:02 мин.
Стилияна Николова спечели многобоя при жените на Държавното първенство "Елит"
19:53, 11.05.2024 (обновена)
Дара Малинова спечели титлата в многобоя на Държавното първенство по художествена гимнастика
18:31, 11.05.2024
Чете се за: 02:55 мин.
Стилияна Николова е финалистка на обръч и на топка на Държавното първенство категория "Елит"
18:48, 05.05.2024
Дара Малинова се окичи с два бронза при девойките от Европейската купа по художествена гимнастика в Баку
16:45, 05.05.2024 (обновена)
Чете се за: 01:50 мин.
Даниел Асенов е на 1/2-финал на "Странджа"