Нова демонстрация на сръбските студенти в Белград в памет на загиналите от срутването на козирката на жп гарата в Нови Сад.
Точно в 11:52 ч. младежите запазиха 16-минутно мълчание - по една минута за всяка от жертвите на трагедията.
Последва шествие до полицейски участък, в знак на протест срещу арестите по време на продължаващите над година демонстрации. Към студентите се присъединиха университетски преподаватели и банди мотористи.

Днешният протест премина мирно и не бяха отправени традиционните искания към властите за предсрочни избори. Тази седмица сръбският президент заяви, че вотът в Сърбия може да се проведе най-рано в края на май тази година и не по-късно от март догодина.
Заради стачка: Два круизни кораба с близо 8000 души на борда не акостираха на Санторини
Без вода са два туристически района на Халкидики, където почиват много българи
Полша е домакин на годишната конференция за възстановяването на Украйна, премиерът Радев ще участва
Тежко остава състоянието на жената, пострадала при катастрофата на АМ "Тракия"
На 35 ключови кръстовища в София ще работят новите камери с изкуствен интелект