Олимпиакос изрази благодарностите си към Александър Везенков, който напусна клуба в посока Сакраменто Кингс.
Везенков игра за гръцкия гранд в последните пет сезона и на два пъти достигна до Финалната четворка на Евролигата.
"Благодарим ти, Саша! Трудно е да мислим, че повече няма да си част от Олимпиакос. Преминахме през толкова много заедно. Преминахме през всички препятствия, гледахме те как израстваш като играч, смяхме се, плакахме, празнувахме и успявахме! Продължавай изключителната, невероятната и забележителна работа и ни направи горди! Това не е сбогуване, а... докато се срещнем отново", написаха от гръцкия клуб в официалния си профил в социалните мрежи.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
Канада и Швейцария в битка за върха в група "B", Босна и Херцеговина и Катар спорят за последния шанс
Хюн-мин Сон повежда Южна Корея към осминафиналите, Южна Африка е изправена пред мач на живот и смърт
ФИФА прави изключение за знамената на Саудитска Арабия и Ирак на световното първенство
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?