Павлин Иванов и Йордан Минчев с основен принос за успех на Сибиу в баскетболния шампионат в Румъния

йордан минчев павлин иванов официален дебют сибиу
Снимка: facebook.com/BCCSUSibiu
21:32, 29.10.2023
Чете се за: 01:05 мин.

Баскетболният отбор на Сибиу с Йордан Минчев и Павлин Иванов в състава си записа четвърта победа в Румъния през този сезон. Тимът надигра тима на Констанца със 79:76 у дома в мач от 6 кръг в шампионата на северната ни съседка.

Павлин Иванов се превърна в реализатор №1 за Сибиу, като записа 24 точки и добави 2 борби, 2 асистенции и 1 открадната топка за 33 минути на терена.

Йордан Минчев завърши с 5 точки и 13 борби за своя тим.

Сибиу има в актива си и 1 загуба, което му отрежда втора позиция в класирането на група B. На 4 ноември отборът на двамата българи ще бъде гост на Муреш.

428 сигнала за изборни нарушения са получени днес, каза вътрешният министър Калин Стоянов