Сигурността на хората е първостепенен приоритет. Благодаря на пилотите на правителствения “Ербъс” за смелостта, заяви депутатът от ДПС Делян Пеевски.
"Благодаря за бързата и адекватна реакция на вицепремиера Мария Габриел и министъра на транспорта Георги Гвоздейков, които заедно с ръководството на Народното събрание направиха необходимото, българските граждани, блокирани след терористичното нападение срещу държавата Израел, да се приберат у дома невредими", коментира Пеевски.
България е първата държава, която организира мисия за извеждане на хора от Израел
"Поздравявам за смелостта и изпълнението на дълга пилотите от Авиоотряд 28, които днес летят с правителствения “Ербъс” за тази мисия в опасна военна зона", допълни депутатът от ДПС.
По думите му във време на криза реакциите на институциите са от ключово значение за гарантиране на сигурността на хората. Това е първостепенен приоритет на властта.
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Вече може да ни гледате и в TikTok
Скандал с арест на активистка при визитата на премиера Радев в Струмяни (ОБЗОР)
Демерджиев освободи директора на ОДМВР - Благоевград заради случая със задържаната жена в Струмяни
Неонатологията на „Майчин дом“ става на 50 г.: Как са спасявани недоносените през 70-те години на XX век?
Протестна подписка: Хората са против да се складира „летяща пепел“ в близост