Причината - недопустима намеса на Емил Дечев в работата на професионалния състав на МВР
Лидерът на "ДПС - Ново начало" Делян Пеевски внесе сигнал в Софийската градска прокуратура срещу служебния вътрешен министър Емил Дечев, съобщиха от формацията.
Причината, според Пеевски - заявление от министър Дечев в подкаст на сайта sega.bg, че "ГДБОП трябва да го разпита по донос, внесен от отстранената за груби нарушения от Европейската прокуратура Теодора Георгиева, за който донос вече два пъти съм сезирал "ad hoc" прокурора и СГП."
Председателят на парламента Михаела Доцова откри 13-тата пленарна сесия на Процеса на сътрудничество в Югоизточна Европа
Осигуровките на държавните служители ще бъдат обсъдени на заседание на Тристранния съвет
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
Състоянието на 17-годишните младежи, поразени от волтова дъга на жп гара Стара Загора, остава критично
Над 40 сигнала за мазут по Южното Черноморие, появиха се нови петна край Синеморец