Полицията задържа двама за отглеждане на марихуана. Задържаните са от София, на възраст 33 и 31 години, като единият е криминално проявен, научи "По света и у нас".
Двамата са изградили оранжерия в къща, намираща се в село Джурово, община Правец. Имотът е наследствен на един от задържаните.
Там са открити три помещения за отглеждане на марихуана. Намерени са над 500 растения, както и техника за отглеждането им. Намерена е и специална машина за бране на стойност 10 000 лева.




Двама младежи са с опасност за живота след скандал в местност край Варна (СНИМКИ)
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско