Поп звездата Джъстин Бийбър спечели голямата награда на MTV.
27-годишният Бийбър стана "Изпълнител на годината", а негов сингъл беше обявен за най-добър в категорията "Поп музика".
За "Видео на годината" беше отличено изпълнението на 22-годишния рапър Лил Нас Екс.
Наградата за "Песен на годината" отиде за поп сензацията Оливия Родриго. За разлика от миналата година, церемонията в Ню Йорк снощи беше на живо и с публика.
Специалното събитие съвпадна с 40-годишнината от създаването на музикалния видео канал, чийто награди са едни от най-престижните.
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Трагедията на АМ "Тракия" със загиналите деца и бащата на едното от тях продължава да поражда въпроси за причините