Ние бяхме сигурни, че ще изиграем един добър мач, каза още той.
Пьотр Нестеров смята, че българският национален отбор по тенис може само да се гордее с представянето си на срещу Белгия в сблъсъка срещу Белгия от Световната група на Купа „Дейвис“. Той и Александър Донски загубиха в мача на двойки срещу Сандер Жил и Йоран Флийген.
Нестеров бе лаконичен пред БНТ след края на дуелите с белгийците, които спечелиха с 4:0 в общия резултат.
„Ние бяхме сигурни, че ще изиграем един добър мач. Мисля, че можем само да се гордеем с това, което показахме днес и да продължаваме напред“, каза Нестеров.
Юношите на България до 14 г. са вицешампиони на тенис турнир от Европейската отборна лятна купа
Трима български тенисисти ще ираят на финалите на сингъл на турнир от ITF в Добрич
Девойките на България до 14 г. завършиха на трето място на турнир от Европейската отборна лятна купа в Румъния
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк