16:31, 03.03.2019
Чете се за: 00:36 мин.
Още
радослава мавродиева вдигна европейската титла гюле

Радослава Мавродиева спечели титлата на гюле на Европейското първенство по лека атлетика в зала Глазгоу (Шотландия).
Националната шампионка Мавродиева беше най-добра на финала с личен рекорд от 19.12 метра.
Така тя вече има пълен комплект медали от континентални шампионати в зала след бронза от Прага 2015 и среброто от Белград 2017.
31-годишната Мавродиева донесе първо злато на България от Еврошампионат на закрито от 2005 година, когато Ивет Лалова триумфира на 200 метра.
Световната шампионка на открито от 2015 година Кристина Шваниц (Германия) остана втора с 19.11 метра и не успя да спечели златото за втори път след Гьотеборг 2013.
На трето място с лично постижение за сезона от 19.00 метра завърши действащата световна шампионка в зала Анита Мартон (Унгария), която прекъсна серия от две поредни евротитли на закрито.

20:50, 06.05.2024
Кирил Киров в поредицата "Спортните таланти на България"
17:50, 06.05.2024 (обновена)
Чете се за: 02:37 мин.
Николай Русев с историческо 11-о място на Световната купа по спортно катерене в Солт Лейк Сити
15:21, 05.05.2024
Йоана Илиева ще се изправи срещу представителка на Алжир в първия си двубой на турнира от сериите Гран при в Сеул
14:48, 05.05.2024
Чете се за: 01:07 мин.
Антон Ризов финишира 34-и на 10м пушка на Световната купа в Баку
13:56, 05.05.2024
Чете се за: 00:42 мин.
Гледайте финалите на европейското първенство по спортна гимнастика за жени в Римини НА ЖИВО по БНТ 3
23:56, 04.05.2024
Чете се за: 00:37 мин.
Спортни новини 04.05.2024 г., 20:25 ч.
20:25, 04.05.2024
Валентина Георгиева спечели сребърен медал на прескок на европейското първенство по спортна гимнастика
18:17, 04.05.2024
Националният отбор на България по ръгби допусна тежко поражение от Молдова
18:04, 04.05.2024
Кирил Киров остана осми във финала на 10 метра пистолет на Световната купа по спортна стрелба в Баку
10:11, 04.05.2024
Чете се за: 00:32 мин.
Гледайте Световната купа по модерен петобой в София от 10 до 12 май по БНТ 3
10:00, 04.05.2024 (обновена)
Калояна Налбантова достигна до четвъртфиналите на турнир по бадминтон в Люксембург
22:19, 03.05.2024
Чете се за: 01:00 мин.