И двамата българи приключиха във втория кръг на сръбска територия.
Янаки Милев и Джордж Лазаров отпаднаха във втория кръг на сингъл на турнира по тенис на клей в Куршумлийска Баня.
В сръбския град Милев претърпя поражение от представителя на домакините Симен Станкович с 2:6, 4:6 за 1:45 час. Родният тенисист допусна три пробива в първия сет, а във втората част взе аванс от 4:1, но загуби следващите пет поредни гейма. Това бе достатъчно за сърбина да спечели срещата.
Стартиралият от квалификациите Джордж Лазаров отстъпи пред Семьон Панкин (Русия) с 5:7, 5:7 за 2:07 часа, въпреки че имаше аванс от 5:1 във втория сет.
Загуба претърпя и Дордж Лазаров, който стартира от квалификациите в надпреварата. Българинът не успя срещу Семьон Панкин от Русия след 5:7, 5:7. Лазаров водеше с 5:1 във втория сет, но в крайна сметка не успя да спечели.
Яник Синер се класира за полуфиналите в Рим и подобри рекорда на Джокович от поредни победи на ниво Мастърс 1000
Юлия Стаматова достигна четвъртфиналите на сингъл на тенис турнира в Куршумлийска баня
Поражение за Джордж Лазаров във втория кръг на тенис турнира на клей в Куршумлийска баня
Иван Иванов се класира за четвъртфиналите на тенис турнир на клей за мъже в Испания
Александър Василев и Янаки Милев ще играят един срещу друг на турнир в Сърбия
Пищно посрещане за Тръмп в Пекин на фона на предупреждения за Тайван
"Да открия това шоу е невероятна възможност": DARA излиза под №1 на втория полуфинал на "Евровизия" (ГАЛЕРИЯ)