Американката ще се завърне на корта след близо 4 години пауза.
Носителката на 23 титли от турнири от Големия шлем Серина Уилямс коментира завръщането си в професионалния тур, което ще се случи на турнира на тревни кортове в Куинс Клуб.
„Куинс клуб се усеща като идеалното място да започна следващата глава. Имах толкова много значими моменти в кариерата си на трева и съм развълнувана да се завърна в състезанието на една от най-престижните сцени в нашия спорт“, каза Уилямс пред BBC.
44-годишната Уилямс ще се качи на корта в Лондон за турнир от WTA 500 196 седмици след последното си професионално участие на Откритото първенство на САЩ през 2022 г.
Серина ще играе на двойки срещу Виктория Мбоко в Лондон.
Джазмин Паолини напусна Ийстбърн още на старта след поражение от Татяна Мария
Бившата шампионка от Уимбълдън Маркета Вондроушова получи четиригодишно наказание
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?