Сестри Стоеви триумфираха на турнир във Франция

5731
Чете се за: 00:18 мин.
Други спортове
сестри стоеви триумфираха турнир франция

Стефани Стоева и Габриела Стоева спечелиха титлата на двойки жени на турнира от бадминтон от Суперсериите 100 във френския град Орлеан с награден фонд 75 хиляди долара.

Българките, които са водачки в схемата, разгромиха на финала Дефин Делрю и Леа Палермо (Франция) с 21:8, 21:14 за 36 минути.

Стефани Стоева и Габриела Стоева поведоха с 11:1 в първия гейм и доминираха до края на двубоя.

За европейските вицешампионки за 2017 година това е първа титла за годината и втори финал след този на турнира в Базел (Швейцария) в края на месец февруари.

Още Други спортове

Светлана Каменова пред БНТ: Ще се радвам днес и утре на медала, после продължавам към следващата цел
Чете се за: 01:35 мин.
Равностойни битки определиха шампионите на Държавното лично първенство по бокс за юноши
17:02, 27.04.2024
Чете се за: 00:50 мин.
Ивайло Иванов загуби на старта на Европейското първенство по джудо
16:48, 27.04.2024
Чете се за: 01:05 мин.
Българките Алина Коломиец и Жана Пенчева със сребро и бронз в многобоя на международния турнир за Приз "Жулиета Шишманова"
15:44, 27.04.2024
Чете се за: 01:47 мин.
Боряна Калейн спечели бронз в многобоя на Световната купа по художествена гимнастика в Ташкент
15:07, 27.04.2024
Чете се за: 01:42 мин.
Давид Иванов извоюва среброто на финала на кон с гривни при младежите на европейското първенство по спортна гимнастика в Римини
14:39, 27.04.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Без изненади на четвъртфиналите на държавното първенство по бадминтон в София
14:16, 27.04.2024
Емил Нейков се класира за финал Б на скиф на европейското първенство по гребане за мъже и жени в Сегед
14:06, 27.04.2024
Чете се за: 00:57 мин.