Шампионът на Англия Манчестър Сити ще гостува на Саутхемптън в сблъсък от 1/4-финалите на Купата на Англия.
Втородивизионният Мидълзбзбро пък ще бъде изправен пред ново изпитание. След като отстрани Манчестър Юнайтед и Тотнъм, възпитаниците на Крис Уайлдър ще се изправят срещу Челси.
Жребият бе изтеглен от селекционерът на английския национален отбор Гарет Саутгейт. Професионалната му кариера минава през Кристъл Палас и Мидълзбро, а първият ми опит като треньор идва именно в "Боро". И двата отбора все още са в надпреварата.
Предстои да се изиграят мачовете от осминафиналите Евертън срещу Боръм Ууд и Нотингам Форест срещу Нъдърсфийлд.
Четвъртфиналите ще се играят на 19-и и 20-и март.
Ето и целия жребий:
Кристъл Палас - Евертън или Боръм Ууд
Нотингам Форест или Нъдърсфийлд - Ливърпул
Мидълсбро - Челси
Саутхемптън - Манчестър Сити
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Съдът гледа мярката на 21-годишния шофьор, който уби две деца край Мездра