Славия завърши наравно с руския Спартак Кострома в Турция

славия завърши наравно руския спартак кострома турция
17:26, 07.02.2024
Чете се за: 01:50 мин.

Славия завърши наравно 3:3 срещу руския третодивизионен Спартак Кострома в предпоследната си приятелска среща по време на лагера си в Сиде.

В 34-ата минута Роберто Райчев получи подаване от Кристиан Добре и с шут от наказателното поле даде аванс в полза на "белите".

Десет минути след това Николай Кръстев се намеси стабилно след опит за попадение на Саплинов.

В самото начало на втората част Владимир Николов пропусна да удвои аванса за Славия, а в 64-ата минута Емил Стоев игра с ръка в наказателното поле и Иван Кудряшов изравни за 1:1 след точно изпълнение на дузпа.

Само пет минути по-късно Николов върна аванса за столичани, вкарвайки на празна врата, след като Райчев стреля в напречната греда от непосредствена близост.

В 84-ата минута Чунг Нгуен До върна топката към вратаря Кръстев, който нямаше късмет и си отбеляза автогол.

Само две минути след това Кудряшов от нов 11-метров наказателен удар руснаците поведоха за първи път в двубоя.

В третата минута на допълнителното време нов голов шут на Райчев оформи крайния резултат 3:3.