Стана ясен първият съперник на Григор Димитров в Маями

17:52, 22.03.2019
Чете се за: 00:25 мин.
Тенис
стана ясен първият съперник григор димитров маями

Григор Димитров ще играе срещу Фелисиано Лопес на турнира по тенис в Маями, след като испанецът се наложи със 7:5, 4:6, 6:4 срещу французина Беноа Пер. Българинът започва директно от втория кръг и е поставен под номер 24 в схемата, като в неговия поток е и швейцарецът Роджър Федерер. Той стартира участието си срещу Раду Албот.

Димитров има три победи от пет мача срещу Лопес в кариерата си. Интересно е, че всичките срещи между двамата са в Куийнс клъб и в Синсинати, като на американска почва българинът има две победи през 2017-а и 2016-а. За последно Димитров надви Лопес със 7:6(5), 6:4.

Евентуалният следващ съперник на Григор Димитров ще бъде излъчен от мача между Карен Хачанов и Джордан Томпсън.

Още Тенис

Циципас спаси два мачбола и заслужи място на полуфиналите в Барселона
22:31, 19.04.2024
Руне е на крачка от трети пореден финал в Мюнхен, Зверев отпадна
21:51, 19.04.2024
Чете се за: 02:12 мин.
Александър Донски отпадна на полуфиналите на двойки на турнира по тенис в Монастир
20:04, 19.04.2024
Чете се за: 00:52 мин.
Каспер Рууд е на полуфинал на тенис турнира в Барселона
18:24, 19.04.2024
Чете се за: 01:25 мин.
Илиян Радулов претърпя поражение на четвъртфиналите на сингъл на турнира на клей в Телде
15:35, 19.04.2024
Чете се за: 00:37 мин.
Ига Швьонтек в сблъсък с Ема Радукану за място на полуфиналите на турнира по тенис в Щутгарт
Чете се за: 00:45 мин.
Стефанос Циципас отстрани представител на домакините и се класира за четвъртфиналите на турнира в Барселона
20:45, 18.04.2024
Чете се за: 01:35 мин.
Вторият поставен Талон Грийкспор с ранно отпадане на турнира по тенис от сериите АТП 250 в Букурещ
19:42, 18.04.2024
Чете се за: 01:10 мин.
Елеонора Тонева на полуфинал на сингъл и финал на двойки на турнир до 16 г. от Тенис Европа в Гърция
19:17, 18.04.2024
Чете се за: 00:50 мин.
Рафаел Надал: Благодаря ти много за всичко, Барселона
19:11, 18.04.2024