Stanley Junior Cup събира млади фрийстайл сноубордисти в събота

stanley junior cup събира млади фрийстайл сноубордисти събота
11:34, 20.03.2023

Fun Park Borovets ще бъде домакин на детско-юношеското състезание по сноуборд Stanley Junior Cup Slope Style. Състезанието за млади фрийстайл сноубордисти ще се проведе на 25 март, събота от 9:30 ч. до 15:00 ч.

Директорът на състезанието и управител на парка, един от най-успешните български сноубордисти в свободен стил, Симеон Митрев сподели, че организаторите и шейпърите на парка ще се постараят да създадат оптимални условия за изява на младите състезатели. Участниците ще се състезават в три възрастови групи – момчета и момичета от 8 до 10 годишна възраст, момчета и момичета от 10 до 14 годишна възраст, и девойки и юноши от 14 до 18 годишна възраст. Съдиите ще оценяват състезателите по три критерия – изпълнение, трудност и цялостно впечатление.

"Stanley Junior Cup Slopestyle" се провежда за първи път в България.

Безкомпромисна Елеонора Тонева спечели престижен турнир по тенис на сингъл за девойки до 16 г.
14:37, 27.07.2024
Чете се за: 00:27 мин.
Германия измъкна петсетов трилър срещу Япония на старта на олимпийския волейболен турнир при мъжете
14:31, 27.07.2024
Чете се за: 01:55 мин.
Първа победа за националите по баскетбол до 18 г.
Чете се за: 03:55 мин.
Петър Мицин пред БНТ: Една от грешките ми е бързото тръгване (ВИДЕО)
14:07, 27.07.2024
Чете се за: 01:27 мин.
Плуване - Петър Мицин, серия (ВИДЕО)
13:51, 27.07.2024
Две от две за Китай в Париж: Яни Чан и Ивън Чън триумфираха в синхронните скокове във вода от 3-метров трамплин за жени
13:43, 27.07.2024
Петър Мицин не успя да преодолее сериите на 400 м. свободен стил в Париж
13:37, 27.07.2024
Георги Аврамчев пред БНТ: Очаквам плувците да си подобрят личните постижения (ВИДЕО)
13:34, 27.07.2024
Шестима южнокорейски плувци са напуснали олимпийското село
13:08, 27.07.2024
Чете се за: 00:47 мин.
17-годишната Надя Тончева с две победи на европейското първенство по класически шахмат
Опашка пред БНБ за юбилейната монета "100 години БОК"