Легендата на българския футбол - Христо Стоичков изрази разочарованието си от представянето на българския национален отбор в мача с Финландия от Лигата на Нациите миналата вечер.
Въпреки че получиха правото да изпълнят две дузпи, "лъвовете" записаха пета поредна загуба в официален двубой, след като бяха победени с 2:1 на Националния стадион "Васил Левски".
"Финландците са майстори в мазането на ските. Но във футбола...Тъжно ми беше да коментирам този мач за милиони американци, които ни аплодираха като футболна сила през 1994-а", написа Стоичков във "Фейсбук" след срещата.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите