Легендата на българския футбол - Христо Стоичков изрази разочарованието си от представянето на българския национален отбор в мача с Финландия от Лигата на Нациите миналата вечер.
Въпреки че получиха правото да изпълнят две дузпи, "лъвовете" записаха пета поредна загуба в официален двубой, след като бяха победени с 2:1 на Националния стадион "Васил Левски".
"Финландците са майстори в мазането на ските. Но във футбола...Тъжно ми беше да коментирам този мач за милиони американци, които ни аплодираха като футболна сила през 1994-а", написа Стоичков във "Фейсбук" след срещата.
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?
Шефът на ВиК-Несебър и заместникът му арестувани за подкуп от 7 - 9 хиляди евро