ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Три мача от Лига Европа пряко по БНТ днес

Чете се за: 00:38 мин.
Футбол
три мача лига европа пряко бнт

Три реванша от осминафиналите в турнира Лига Европа ще бъдат предавани пряко по Българската национална телевизия днес (15 март).

Започваме от 18:00 часа по БНТ HD с двубоя между Локомотив (Москва) и Атлетико (Мадрид). В първия мач "дюшекчиите" спечелиха с 3:0 и воденият Юрий Семин тим днес се нуждае от чудо, за да навакса трите гола пасив и да продължи напред.

От 20:00 часа останете с БНТ HD за срещата между Атлетик (Билбао) и Олимпик (Марсилия). Преди седмица французите победиха с 3:1, но сблъсъкът остава отворен и със сигурност баските ще се хвърлят от първата минута на своя "Сан Мамес".

Кулминацията на вечерта е мачът Арсенал - Милан от 22:05 часа, който ще бъде излъчен и по БНТ HD, и по основния канал БНТ1. Първата среща на "Сан Сиро" завърши с успех с 2:0 за лондончани, които взеха сериозно предимство преди реванша днес. Неубедителните изяви на "артилеристите" в последно време обаче обнадеждават "росонерите", които имат всички шансове за подвиг на "Емиратс", видял не едно и две разочарования през този сезон.

18:00 часа, БНТ HD
Локомотив (Москва) - Атлетико (Мадрид)

20:00 часа - БНТ HD
Атлетик (Билбао) - Олимпик (Марсилия)

22:05 часа - БНТ1 и БНТ HD
Арсенал - Милан

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?