Унгария и Чехия завършиха наравно в приятелски мач на "Пушкаш Арена"

унгария чехия завършиха наравно приятелски мач пушкаш арена
08:26, 11.09.2023
Чете се за: 01:25 мин.

Унгария завърши наравно 1:1 у дома срещу Чехия в приятелски мач. На "Пушкаш Арена" в Будапеща унгарците, които са съперници на България в квалификационна група "G" за Евро 2024, пропуснаха изгоден шанс да поведат в резултата чрез Роланд Салай в десетата минута на двубоя.

В 36-ата минута отново Салай не беше точен във вратата на гостите. Все пак седем минути след почивката нападателят на германския Фрайбург откри резултата за Унгария след асистенция на Милош Керкез.

В 62-ата минута Вацлав Юречка изравни, след като беше изведен на голова позиция от Моймир Хитил.

Чехия има само едно поражение в последните си осем двубоя, докато Унгария заема първо място в квалификационна група "G" с 10 точки от 4 двубоя. Унгарците ще гостуват на България на 16 ноември.

Истории от Париж - Ивет Лалова и екипът на БНТ зад кадър
15:00, 27.07.2024 (обновена)
Чете се за: 06:15 мин.
Безкомпромисна Елеонора Тонева спечели престижен турнир по тенис на сингъл за девойки до 16 г.
14:37, 27.07.2024
Чете се за: 00:27 мин.
Германия измъкна петсетов трилър срещу Япония на старта на олимпийския волейболен турнир при мъжете
14:31, 27.07.2024
Чете се за: 01:55 мин.
Първа победа за националите по баскетбол до 18 г.
14:24, 27.07.2024