Владимир Илиев триумфира и в двата старта от Балканската купа по летен биатлон в Банско

владимир илиев триумфира двата старта балканската купа летен биатлон банско
Снимка: БФ Биатлон
23:10, 11.09.2023
Чете се за: 02:10 мин.

Владимир Илиев триумфира и в двата старта от Балканската купа по летен биатлон, която се проведе през уикенда в Банско.

Българинът допусна една грешка в спринта и четири в преследването, завършвайки на първо място и в двете дисциплини.

Михаил Усов от Молдова спечели два сребърни медала в отделните стартове, а Антон Синапов завоюва две бронзови отличия в спринта и в преследването.

При жените шампионка и в двете дисциплини стана Алина Стремус от Молдова. Мария Здравкова завоюва два сребърни отличия, а Даниела Кадева завърши трета в спринта и в преследването.