Най-добрият български ски скачач Владимир Зографски започва на в събота, 23 юли, състезателния си сезон във Висла с нов треньорски екип.
Самоковецът вече се подготвя в Полша, от където е и съпругата му Ага. Треньори на Влади са полските специалисти Грегор Собчик и Андрей Запоточни. Първият бе до скоро помощник-треньор на полския национален отбор при знаменитите специалисти Лукаш Кручек, Стефан Хорнгахер и Михал Долежал, които са спечелили златни медали от Олимпийски игри, Световни първенства и Световни купи.
Андрей Запоточни е помощник-треньор на полския национален отбор през последните 6 години и ще се грижи за екипировката на нашия състезател.
Промяната се отразява отлично на Влади Зографски и той работи с удвоена мотивация и настроение при новите изисквания от страна на треньорите.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Министерството на туризма отличи Георги Колевичин след изкачването на Еверест
Къщи и дворове са залети в котленското село Тича, под вода остана и част от пътя Котел – Омуртаг (СНИМКИ)
Как е задържан бившият шеф на ББР Стоян Мавродиев и как ще бъде предаден на българските власти