Надпреварата е с награден фонд 15 хиляди долара.
Българската тенисистка Йоана Константинова спечели титлата на двойки на турнира на твърда настилка в Монастир (Тунис) с награден фонд 15 хиляди долара.
18-годишната българка и Ада Кумру (Турция) победиха на финала вторите поставени Мари Вийе (Франция) и Аня Вилдгрубер (Германия) с 6:3, 6:2 за 69 минути игра.
Йоана Константинова завоюва втори трофей в кариерата си на двойки от турнири на ITF за жени след първия през февруари тази година на друг турнир в Монастир.
Юношите на България до 14 г. се класираха за финалите на най-добрите осем отбора в Европа
Джордж Лазаров се класира за четвъртфиналите на тенис турнира за мъже в Куршумлийска Баня
Юлия Стаматова достигна до четвъртфиналите на тенис турнира в Куршумлийска Баня
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района