Полевите футболисти в шампионата на Италия няма да могат да играят със зелени екипи от сезон 2022/2023, информира Football Italia. Решението е било внесено в правилника за провеждане на местните първенства.
Тази промяна е била взета по молба на телевизионната компания. Причината е, че екипът ще се слива с терена. Промените бяха обявени много по-рано, за да дадат възможност на клубовете да се подготвят.
През изминалия сезон Лацио имаше изцяло зелен резервен екип. Все още не е известно как това решение ще повлияе на Сасуоло, тъй като техният основен екип се състои от зелени и черни ивици.
Бюджет с 5,7% дефицит за 2026 г. представи финансовият министър Гълъб Донев
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"
Масло почти без мляко: Глобиха две български фирми, които са го предлагали на пазара