Полевите футболисти в шампионата на Италия няма да могат да играят със зелени екипи от сезон 2022/2023, информира Football Italia. Решението е било внесено в правилника за провеждане на местните първенства.
Тази промяна е била взета по молба на телевизионната компания. Причината е, че екипът ще се слива с терена. Промените бяха обявени много по-рано, за да дадат възможност на клубовете да се подготвят.
През изминалия сезон Лацио имаше изцяло зелен резервен екип. Все още не е известно как това решение ще повлияе на Сасуоло, тъй като техният основен екип се състои от зелени и черни ивици.
Очаква се прокуратурата да повдигне обвинение на шофьора на тир, причинил тежката катастрофа на АМ "Тракия"
Слънчево време с изолирани следобедни превалявания ще е времето в четвъртък