В София хиляди се включиха в митинг-шествие за отварянето на 3 и 4 блок на АЕЦ "Козлодуй". Проявата беше заявена още в началото на седмицата, преди да стане ясно за предприетите от правителството мерки в тази посока. Около 4000 граждани протестират с възгласи "България" и "АЕЦ "Козлодуй". Хората настояват България да има силна енергетика. Шествието е организирано от движение "Напред". То тръгна в 11 часа от НДК по маршрут бул. "Витоша" и плошад "Независимост". Над 80 автобуса от цялата страна са пристигнали, за да подкрепят шествието.
В София хиляди се включиха в митинг-шествие за отварянето на 3 и 4 блок на АЕЦ "Козлодуй". Проявата беше заявена още в началото на седмицата, преди да стане ясно за предприетите от правителството мерки в тази посока. Около 4000 граждани протестират с възгласи "България" и "АЕЦ "Козлодуй". Хората настояват България да има силна енергетика. Шествието е организирано от движение "Напред". То тръгна в 11 часа от НДК по маршрут бул. "Витоша" и плошад "Независимост". Над 80 автобуса от цялата страна са пристигнали, за да подкрепят шествието.
Подробности иможете да видите във видео файла.
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив