Тази нощ, около 04,00 ч. неизвестни лица се опитали да откраднат банкомат в пернишкия квартал "Изток". Машината била вързана с метално въже и с помощта на микробус била издърпана от сградата на банката.
Тази нощ, около 04,00 ч. неизвестни лица се опитали да откраднат банкомат в пернишкия квартал "Изток". Машината била вързана с метално въже и с помощта на микробус била издърпана от сградата на банката.
Автопатрули на Второ районно управление "Полиция" реагирали незабавно и подплашени извършителите се оттеглили с лек автомобил в неизвестна посока.
Микробусът "Фолксваген Транспортер", който бил противозаконно отнет предната вечер от Перник, е иззет. Предприети са действия за установяване на извършителите. Започнато е досъдебно производство.
Това е втори случай на опит за кражба на банкомат, предотвратен от служители на ОД на МВР - Перник.
Конституционният съд обяви за противоконституционно решението за присъединяване към Съвета за мира
По-малко от 52 евро глоба след смъртта на 6-годишния Ангел в зъболекарски кабинет
Проверяват случай на осъждан за педофилия мъж, назначен като охранител в училище
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра