ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Фалшиви детски играчки

bnt avatar logo от Нора Бочева - Варна
A+ A-
Чете се за: 00:33 мин.
У нас

Фалшиви детски играчки за над 23 хиляди лева бяха иззети при акция наИкономическа полиция - Варна. Това е първият случай за задържане на такивастоки без разрешение от притежателя на търговската марка.

фалшиви детски играчки

Фалшиви детски играчки за над 23 хиляди лева бяха иззети при акция на
Икономическа полиция - Варна. Това е първият случай за задържане на такива стоки без разрешение от притежателя на търговската марка.

Проверката на магазина за детски играчки е извършена след постъпил писмен сигнал от притежателя на търговската марка на стоките.

Йорданка Костова - управител на фирмата: - Те са някакви представители, адвокати от София, които са подали тези оплаквания, дошли са в склада предварително, правили са снимки на играчките, пратили са ги на полицията и те са си преценили за тези снимки.

Служители на Икономическа полиция и разследващи от отдел "Досъдебно
производство" откриват множество играчки, които се продават в обекта без
оторизация на съдържателя на търговската марка.

Комисар Димитър Димитров - директор на ОД на МВР - Варна: - Количеството е 445 кутии на приблизителна обща стойност около 23 000 лева по цени на дребно в магазина.

Стоките са предадени доброволно на полицаите. Предстои да бъде становено дали играчките са опасни за здравето на децата. По случая
продължават работа разследващи полицаи.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?