В памет на Маргарет Тачър БНТ 1 ще излъчи тази вечер от 23.20 ч. филма „Кой уби Маги?". Филм за първата и единствена жена премиер на Обединеното кралство в продължение на 11 години. Тачър - една от най-приветстваните и отричани фигури в съвременната политика, спечелила си прозвището Желязната лейди.
В памет на Маргарет Тачър БНТ 1 ще излъчи тази вечер от 23.20 ч. филма „Кой уби Маги?". Филм за първата и единствена жена премиер на Обединеното кралство в продължение на 11 години. Тачър - една от най-приветстваните и отричани фигури в съвременната политика, спечелила си прозвището Желязната лейди.
Документалният филм на Уилям Карън е удивителен сюжет за последните дни във властта на Маргарет Тачър - от подготовката за нейното оттегляне до провала с предателство в гръб от приближените й министри, съветници, държавни секретари, мениджъри на кампанията и дори личната секретарка. Консерваторите предават своя премиер.
Повече за филма вижте тук!
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина