Министър-председателят Бойко Борисов освободи Стоил Апостолов от длъжността заместник-министър на здравеопазването, съобщиха от правителствената пресслужба.
Решението на премиера е взето след излъчен в телевизионно предаване репортаж за нередности и злоупотреби в лечебното заведение, на което Апостолов е бил управител.
Бойко Борисов, министър-председател: "Това, което видях снощи беше достатъчен аргумент още сутринта да го освободя като зам.министър."
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Поредна размяна на удари между САЩ и Иран и взаимни обвинения в нарушаване на примирието