Победителката в конкурса „Мис Вселена 2015" Пиа Алонсо Вурцбах призна, че би искала да стане следващото „момиче на Бонд" във филмите за агент 007.
Моделът за първи път се върна във Филипините след церемонията по награждаването в Лас Вегас, на която грешка на водещия Стив Харви едва не я лиши от короната. По време на пресконференция Вурцбах обяви, че планира да се присъедини към борбата със СПИН и да стартира актьорска кариера с роля в следващия филм за Джеймс Бонд. Ролята на самия агент 007 в момента е с неясен статут след четвъртото превъплъщение на Даниел Крейг, което вероятно ще му бъде и последно.
С изкуствен интелект разчетоха древни свитъци, погребани при изригването на Везувий
Фреска в базиликата „Сан Клементе“ може да разкрие реалния образ на светите братя Кирил и Методий
Продадоха портрет на гола жена от Модиляни за рекордните над 63 милиона долара