Очаква се днес шефът на Пътното управление в Перник Петър Басмаджиев да напусне поста си, след като беше хванат да шофира в нетрезво състояние.
При рутинна проверка в събота срещу неделя, пътните полицаи са установили, че настоящият общински съветник е седнал зад волана под влияние на алкохол. По информация на БНТ, при проверката дрегерът е отчел близо 1,6 промила.
По закон, при такова нарушение го грози отнемане на книжката и затвор от 1 до 3 години.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите