Подобрява се състоянието на 14-годишното момиче, което пострада при катастрофа на столичния булевард "Никола Вапцаров" в петък.
Детето е в стабилно състояние, след претърпяна операция. Лечението му продължава в Детската травматология на "Пирогов", с него вече работи рехабилитатор.
При инцидента загина друго 13-годишно момиче. Тепърва експертизи ще доказват дали децата са пресичали неправилно и дали шофьорът се е движил с превишена скорост. Пробата за алкохол на водача, блъснал двете момичета в София, е отрицателна.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите