Вчера около полунощ на територията на УМБАЛ „СОФИЯМЕД“ , мъж на средна възраст, във видимо нетрезво състояние е нахлул в отделението по Спешна помощ. Според свидетели мъжът е бил въоръжен с пистолет и е търсил Димитър Желязков - Митьо Очите, който е на лечение в болницата.
Мъжът веднага е изведен от охранителите на лечебното заведение, които сигнализират на Столична Дирекция на МВР, която арестува агресивния мъж. Няма пострадали след случая. Димитър Желязков остава за лечение в УМБАЛ „СОФИЯМЕД“. Към момента състоянието му е стабилно.
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Трагедията на АМ "Тракия" със загиналите деца и бащата на едното от тях продължава да поражда въпроси за причините
Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу