Децата от клубовете "Млади възрожденци"от цялата страна, които са част от караула пред паметника на Васил Левски в София и днес накараха стотици преминаващи покрай паметника да се спрат. Младежите от гимназията по електротехника в Пазарджик днес поеха караула, утре ще ги сменят ученици от Монтана.
Подготвителни групи от Националното музикално училище в София дойдоха пред паметника на Апостола, за да рецитират стихове за Левски. А учениците от гимназията по електротехника в Пазарджик идват в София, за да станат част от почетния караул.
Таня Цонева - ПГМЕ гр. Пазарджик
"Решихме да дойдем тук, защото това е една много хубава инициатива. Ние не носим само едни униформи, ние носим българския дух в себе си. Носим Васил Левски в сърцата си."
БЧК раздава безплатна минерална вода в София заради очакваните високи температури
Тодор Кантарджиев за Западнонилската треска: Инфекцията е тежка, засяга централната нервна система
"Море от книги" завладя Варна: Срещи с автори, беседи и прожекции до 9 август
4-годишно момче се издирва, след като е изчезнало в района на трънското село Радово
В издирването на 4-годишното дете от трънското село Радово се включиха 80 души
Военни в Румъния взривиха скално образувание в Дунав за увеличаване на водния поток към АЕЦ „Черна вода“