Продължава изземването на документи по разследването в Комисията за енергийно и водно регулиране. Това съобщиха от пресцентъра на Прокуратурата. Предстоят разпити на свидетели.
Държавното обвинение започна вчера досъдебно производство за престъпления по служба срещу длъжностни лица от енергийния регулатор. От КЕВР заявиха, че оказват необходимото съдействие и уточниха, че ще се въздържат от публични коментари, свързани с разследването.
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"
Какво се случва в интерната в с. Варненци година след сигналите за насилие?
Земетресение с магнитуд 7,1 разтърси крайбрежието на Венецуела (СНИМКИ)