Старши треньорът на Марица Пловдив се прицели в титлата след успеха за Купата на България.
Старши треньорът на Марица Пловдив Ахметджан Ершимшек е доволен след спечелването на Купата на България при жените и се надява, че възпитаничките му ще продължат с отличните си изяви.
Пловдивчанки защитиха трофея си с категоричен успех над Левски с 3:0 гейма.
"Искам да поздравя целия отбор. Опитахме да покажем най-доброто от себе си. Опитвахме се да бъдем концентрирани. Изиграхме финала така, както искахме. Искаме да продължаваме по същия начин. Надявам се, че освен Купата на България ще успеем да спечелим и първенството", сподели той след срещата в интервю за БНТ.
Вижте цялото интервю във видеото.
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
Състоянието на 17-годишните младежи, поразени от волтова дъга на жп гара Стара Загора, остава критично
Над 40 сигнала за мазут по Южното Черноморие, появиха се нови петна край Синеморец