Британецът Анди Мъри може да пропусне първия за годината турнир от Големия шлем Australian Open, след като е дал положителна проба за коронавирус.
Бившият номер 1 в света трябваше да отлети с чартър за Мелбърн в следващите 36 часа, за да изкара задължителната двуседмична карантина, преди да може да участва в Откритото първенство на Австралия.
Сега обаче той е под карантина в дома си в Лондон и докато тя изтече, може да не остане достатъчно време, за да изкара карантина и на австралийска земя преди началото на турнира.
Въпреки това Мъри, който е петкратен финалист в Мелбърн, се надява, че ще стигне до разбирателство с организаторите на турнира и властите в Австралия, за да успее да участва в надпреварата.
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?