"Дюшекчиите" гостуват на Арсенал в мач от основната фаза на Шампионска лига.
Испанският клуб Атлетико Мадрид е подал жалба до УЕФА срещу английския Арсенал, който не е осигурил топла вода на играчите след тренировка.
Футболистите на испанския тим не са могли да се изкъпят след заниманието на стадиона на "артилеристите" поради липса на топла вода. Затова те са били принудени да се върнат в хотела си в центъра на Лондон.
Тази вечер Арсенал е домакин на Атлетико Мадрид в мач от третия кръг на Шампионската лига. Двубоят е от 22:00 часа.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите