Белгия победи Естония с 5:0 в европейска квалификация от Група F

белгия победи естония европейска квалификация група
08:47, 13.09.2023
Чете се за: 01:25 мин.

Националният отбор на Белгия победи Естония с 5:0 в европейска квалификация от Група "F", играна в Брюксел. Два гола за "червените дяволи" вкара таранът Ромелу Лукаку в началото на второто полувреме.

Преди него точни за Белгия бяха Ян Фертонген и Леандро Тросар, а в края на мача се разписа и Шарл де Кетеларе след асистенция на новото попълнение на Манчестър Сити Жереми Доку.

Белгия продължава да води в класирането на групата, но рамо до рамо с тима на Австрия, който се наложи при гостуването си на Швеция с 3:1. Първото полувреме на мача в Стокхолм завърши без голове, но за четвърт част след почивката Михаел Грегорич и Марко Арнаутович на два пъти гарантираха трите точки на австрийците.

Едва в последната минута Емил Холм отбеляза почетния гол за шведите след асистенция да Деян Кулушевски.

Тадей Погачар спечели "кралския" етап в колоездачната обиколка на Италия
20:19, 19.05.2024
Чете се за: 02:17 мин.
Арсенал изпълни своята задача, но завърши на второ място в крайното класиране на Висшата лига
20:15, 19.05.2024
Чете се за: 04:02 мин.
Ливърпул изпрати Юрген Клоп с победа с 2:0 срещу Уулвърхямптън
20:03, 19.05.2024
Чете се за: 02:30 мин.
Поредният паметен сезон във Висшата лига приключи (ОБЗОР)
Чете се за: 01:40 мин.
София-Балкан спечели втория турнир в Държавното първенство по баскетбол на колички
17:19, 19.05.2024
Чете се за: 01:35 мин.
Християна Гутева ще бъде първата жена, която ще ръководи мач в Първа лига
16:08, 19.05.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Нейтън Флеър и Малина Иванова станаха шампиони на Маратона на приятелството в Плевен
15:58, 19.05.2024
Чете се за: 01:55 мин.
Каляри осигури оцеляването си в Серия А след успех над Сасуоло
15:48, 19.05.2024
Чете се за: 01:12 мин.
С гол на Маркиньос в 90-ата минута Бразилия надигра Перу в световна квалификация в зона "Южна Америка"
Испания постигна разгромна победа над Кипър в евроквалификационен мач от Група А