Спецакция на ГКПП „Кулата“ разкри рекордьори по глоби
Днес на граничен пункт „Кулата“ полицията и Националното толуправление направиха спецакция срещу чуждестранни нарушители.
Засечени са 21 шофьори с неплатени глоби.
Връчени са 85 уведомления.
Най-куриозен случай – румънски водач с 26 глоби за близо 4000 лв.
Камерите у нас засичат чужденци с невръчени или неплатени глоби, след което колата се спира на пътя и санкцията се връчва.

Шофьорите имат два варианта – плащане с карта или по банков път. Ако обаче откажат, колата остава без номера на място.
Бюджет с 5,7% дефицит за 2026 г. представи финансовият министър Гълъб Донев
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"
Масло почти без мляко: Глобиха две български фирми, които са го предлагали на пазара