ЦСКА-София се потруди доста за успех срещу дебютант в евротурнирите

цска софия потруди доста успех дебютант евротурнирите
22:18, 27.08.2020
Чете се за: 00:26 мин.

ЦСКА-София победи малтийския Сиренс с 2:1 в мач от първия предварителен кръг на Лига Европа. Двубоят се игра пред празните трибуни на стадион "Българска армия".

Соченият за абсолютен фаворит тим на "армейците" обаче изигра слаб мач, имаше много затруднения и му се наложи да прави обрат.

Сиренс, който е дебютант в евротурнирите, поведе с гол на Максуел да Силва в 69-ата минута, но ЦСКА-София се върна бързо в мача с гола на влезлия като резерва Ахмед Ахмедов в 75-ата минута. Али Соу направи няколко пропуска, но остана на терена до края и се отблагодари за доверието с победен гол в първата минута от добавеното време на мача.

Сиренс нямаше официален мач от средата на март, когато малтийското първенство бе прекратено заради пандемията от коронавирус.