Делян Добрев подаде заявление за прекратяване на правомощията му като народен представител в 52-рото Народно събрание, съобщиха от пресцентъра на ГЕРБ.
Документът беше входиран в деловодството на парламента днес.
Очаква се темата да бъде разгледана и гласувана в пленарна зала през тази седмица.
В събота, по време на среща на младежката академия на ГЕРБ в Раковски Добрев обяви, че се оттегля от парламента, за да даде път на младите кадри в партията.
Перспективите пред българската икономика и ролята на новите технологии обсъдиха Румен Радев и Кристалина Георгиева
Омбудсманът: Помощта за отопление е социално право, а не инструмент за управление на бюджетния дефицит
Министър Демерджиев разпореди: Парите за пътна безопасност – само за намаляване на катастрофите
Олег Невзоров е разпитан като свидетел за незаконното строителство в Баба Алино
Двама 17-годишни са с тежки изгаряния след удар от волтова дъга на жп гарата в Стара Загора